مراکز مجهز به xbody

مراکز مجهز به xbody در ایران - استودیوهایxbody go. بیشترین تاثیر و نتیجه ایکس بادی در زمینه تناسب اندام و کاهش

توسط مدیر سایت در 17 تیر 1402

مراکز مجهز به xbody در ایران - استودیوهایxbody go. بیشترین تاثیر و نتیجه ایکس بادی در زمینه تناسب اندام و کاهش چربی های موضعی است تا فرد به راحتی و در کمترین زمان به اندام ایده آل خود دست یابد. ادعای نتایج سریع تر با زحمت کمتر همیشه اغواکننده است اما همه می دانیم چیزی که با راحتی و بدون زحمت به دست بیاید ارزش چندانی ندارد و به راحتی هم از دست می رود. 6- ممکن است پس از انجام چندین جلسه تمرینات xbody به نتیجه قطعی و مطلوب دست نیابید البته احتمال این موضوع بسیار کم است. بله شما می توانید حداکثر موفقیت را با تمرین xbodyایکس بادی به دست آورید و در مقایسه با ورزش های معمولی ، تغییر حجم عضله در زمان کوتاه تری رخ میدهد. دیگر ویژگی مهم تمرین xbody(ای ام اس) به دست آوردن زمان است. پس می توان نتیجه گرفت که ورزش ایکس بادی در شیراز برای افرادی که وقت اندکی در طول روز دارند، بسیار مناسب است تا به اندانی دلخواه دست یابند. در نتیجه به بهبود وضعیت کمر و ستون فقرات کمک زیادی میکند. در این روش از علم Electric Muscle (تحریک الکتریکی عضلات) استفاده می شود که به اختصار به آن EMS به معني تحريك الكتريكی عضلات و چربیها است.

 

این اثر طبیعی با بکارگیری ضربان های الکتریکی خارجی قابل توجه، تشدید می شود و بدین ترتیب می توان به یک فعالیت اثر بخش دست یافت. از دیگر معایب ایکس بادی، استعمال از آن برای اشخاصی می باشد که دارای مشکلات قلبی نظیر ریتم نامنظم ضربان قلب هستند و یا از دستگاه ضربان ساز قلبی به کار گیری می کنند. آرامش و شادابی که فرد پس از ورزش به ویژه با متد ایکس بادی احساس می کند باید به سایر مزایا آن اضافه کرد. در این ورزش که با افزایش فعالیت؛ عضلات رشد می کنند و کل بدن و پوست را ترمیم می کند و همچنین سلولیت را از بین می برد. اگرچه برای شروع ورزش با ایکس بادی هیچ پیش نیازی لازم ندارید ولی بهتر است در صورت ابتلا به بیماریهای خاص مانند دیابت، تیروئید، سرطان، صرع و… اینجاست که مساله کمی پیچیده میشود.مساله تحریک الکتریکی عضلات در واقع در سال ۱۹۷۶ بر سر زبانها افتاد جایی که یک دانشمند شوروی سابق در تحقیق خود نشان داد که تحریک الکتریکی عضلات میتواند تا ۴۰% در ورزشکاران سطح بالا باعث افزایش قدرت شود.این موضوع توجهات زیادی را به خود معطوف کرد و از آن زمان تا کنون صدها تحقیق در مورد تحریک الکتریکی عضلات انجام شده است.در ادامه خلاصه ای از آنچه که طی این سالها در این مورد به دست آمده است را مشاهده خواهید کرد.

 

 

 

5 - آیا نیازمندی های خاصی لازم است تا بتوانم از ایکس بادی استفاده کنم؟ اما در مورد ای ام اس خوشبختانه همه افراد توان مالی استفاده از این ابزارها را ندارند تا خودشان را ناامید کنند و کمپانی ها و استودیوهای ای ام اس را سرمایه دار! پس از آن ورزشکاران هم برای ریکاوری از این روش استفاده نمودندو در سال های اخیر ای ام اس با تولید جلیقه ها و لباس های در برگیرنده عضلات مختلف بدن به یک روش برای تناسب اندام تبدیل شد. به همین دلیل در ورزشگاه ها و مراکز زیبایی ایکس بادی کارایی بالایی دارد و به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفته است. برای شروع ورزش با ایکس بادی به چه پیش نیازهایی نیاز است؟ نکته بسیار جالب اینکه این افزایش متابولیسم و سوخت وساز در مدت زمان بسیار کوتاهی رخ میدهد بطوریکه شما تنها با روزی بیست دقبقه انجام این ورزش شگفت انگیز میتوتنبد به نتیجه دلخواه برسید.

 

مزایای بسیار ایکس بادی بر تناسب اندام و تندرستی سبب شده که نه تنها در سالن های ورزشی بلکه در ورزش های رقابتی و درمان های پزشکی نیز از این متد استقبال شود. عصراسلام: افزایش روند عضله سازی و چربی سوزی در این روش به دلیل دریافت پالس های الکتریکی بسیار سریعتر از روشهای سنتی اتفاق میافتد. سرعت جریان خون با توجه به درگیر شدن همزمان تعداد زیادی از عضلات در این متد افزایش می یابد که نتیجه آن کاهش مشکلات پوستی است. تمرین کامل بدن EMS ایکس بادی بیش از ۹۰٪ از بافت عضله را همزمان در طول هر انقباض فعال می کند. ایکس بادی در گروه ورزشهای همگانی قرار دارد و استفاده از آن برای تمامی نوجوانان، بانوان و آقایان بدون خطر است. جریان الکتریکی درمانی رایج ترین روش برای درمان و بهبود بیماری های جسمی است که با پیشرفت علم این جریان الکتریکی وارد وسایل ورزشی شده و برای سلامتی افراد بسیار مفید است. توجه داشته باشید اطلاعات منتشر شده درباره ی EMS عمدتا توسط تولید و فروشندگان دستگاه های این رشته و یا کسانی نگاشته می شود که دستی در دلالی و فروش این وسیله ها داشته و یا مراکز چنین شیوه های تمرینی را اداره می کنند و ناگفته پیداست کاملا جانبدارانه به رشته ی تحریر در می آیند.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن